Fotografia ślubna


Mam świadomość tego, że wybór fotografa ślubnego to niełatwe zadanie. Dlatego zapraszam Was do zanurzenia się w moim wyjątkowym świecie fotografii ślubnej. Pozwólcie mi się przez niego poprowadzić. Poświęćcie chwilę i zobaczcie jak wygląda reportaż ślubny w moim wykonaniu. Poznajcie mój styl, zobaczcie kadry opowiadające niesamowite historie i poczujcie emocje jakie towarzyszą temu wyjątkowemu dniu. A jeżeli Wam się spodoba, śmiało, zostańcie tutaj dłużej.

               
 

Czy nie wspaniale byłoby wyruszyć razem w podobną przygodę? Jeszcze tylko kilka kroków i mogę opowiedzieć także Waszą historię!

 

Podczas wykonywania reportażu działam dyskretnie, aby nie zwracać na siebie niepotrzebnej uwagi. Uwielbiam wyłapywać momenty i spontaniczne sytuacje. Dla mnie są one sednem dobrego reportażu i sprawiają, że zdjęcia stają się wyjątkowe i niepowtarzalne. Gdy jednak zajdzie taka potrzeba potrafię ustawić grupę ludzi do zdjęcia, rozśmieszyć,
a także stworzyć naprawdę szalone zdjęcia.

Wybierając mnie na swojego fotografa ślubnego macie gwarancję, że dam z siebie wszystko, aby odwdzięczyć się za Wasze zaufanie. Otrzymacie 100% mojego zaangażowania, podzielę się z Wami moim uśmiechem, energią, ale także spokojem. Zadbam o to, abyście czuli się przy mnie swobodnie. Chętnie też pomogę i doradzę Wam w różnych kwestiach związanych z dniem ślubu.

Na co dzień mieszkam w Krakowie, ale bardzo chętnie podróżuję w każdy zakątek Polski. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca i poznawać nowych ludzi. Kocham polskie tatry, tak więc jeżeli marzy się Wam plener na Podhalu, koniecznie odezwijcie się do mnie!

 

Pamiętajcie, że powyższa oferta jest tylko moją propozycją. To od Waszych oczekiwań zależy jej ostateczny kształt. Opowiedzcie mi, jak wygląda Wasz wymarzony dzień ślubu, a ja dostosuję moją ofertę tak, aby spełnić Wasze marzenia.

Niezwykle ważne jest dla mnie to, aby zdjęcia, które ode mnie otrzymacie były ponadczasowe. Wszystkie produkty, które oddaję do Waszych rąk, zachwycą Was najwyższą jakością. Drewniany pendrive, odbitki na papierze jedwabnym oraz albumy oprawione w skórę lub płótno zachowają Wasze wspomnienia na długie lata.

 

Tu kończy się pierwszy krok. Kolejnym może być spotkanie przy kawie, wiadomość e-mail lub rozmowa telefoniczna. Opowiecie mi wtedy o Waszych planach dotyczących ślubu. Będzie mi niezwykle miło, jeżeli zdecydujecie abym spędził z Wami ten niezwykły dzień i opowiedział Waszą historię moimi zdjęciami.

SKONTAKTUJCIE SIĘ ZE MNĄ