Film


Dzień ślubu to z pewnością jeden z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu. Wielomiesięczne (a czasem i kilkuletnie) przygotowania, godziny spotkań i dyskusji, przymiarki, ustalenia. Wszystko po to, aby ten jeden dzień był wyjątkowy. Założę się, że po wszystkim będziecie mówić “jak to błyskawicznie minęło”. Dlatego, aby z dnia ślubu nie pozostały Wam tylko wspomnienia, warto oprócz zdjęć zadbać także o profesjonalny film ślubny, do którego będziecie mogli (i chcieli!) wracać w przyszłości.

Aby móc zaoferować Wam pełen pakiet usług fotograficzno-filmowych, współpracuję z kamerzystką Kają. Jeżeli marzycie o filmie, który będzie opowiadał historię Waszej miłości, skupiał się na emocjach i detalach pokazując wszystko to co chcecie zapamiętać z dnia ślubu, dobrze trafiliście! Gwarantujemy, że oglądając film za każdym razem znów poczujecie atmosferę tego wyjątkowego dnia, przypomnicie sobie jak ważny był to dla Was dzień i ile emocji Wam wtedy towarzyszyło.

 


Kaja

 

Z wykształcenia antropolog religii, z zawodu operator-montażysta. Zajmowała się aktorstwem i reżyserią. Rozwija się twórczo w dziedzinie filmu, teatru i literatury. Prowadzi dziennik, pisze wiersze i uwielbia grać w planszówki.
 
Filmowo i teatralnie współpracowała z Langusta na Palmie, Superstar Adidas x SneakerStudio, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Środowiska, Festiwal Kultury Żydowskiej, PatchLab, Paideia Institute, Żydowskie Muzeum Galicja, Teatr Mumerus, Willa Decjusza. Obecnie współdziała z chłopakami z Domu Produkcyjnego Linoskoczek, gdzie tworzy autorskie filmy reklamowe, teledyski, reportaże, krótkometrażowe formy fabularne i dokumentalne. Doświadczenie w dziedzinie filmu oraz zdobyte umiejętności wykorzystuje w branży ślubnej, tworząc piękne filmy i teledyski.

 

 


 

TELEDYSK ŚLUBNY
Teledysk ślubny

 

Teledysk to kilkuminutowy (3-4 minuty) film zawierający ujęcia z całego dnia ślubu oraz opcjonalnie pleneru. Zazwyczaj jest dodatkiem do filmu ślubnego przedstawiając w skrócie dzień ślubu skupiając się na najważniejszych momentach. Jednak jeżeli nie chcecie pełnowymiarowego filmu a zamiast niego wolicie krótszą i bardziej dynamiczną formę, nic nie stoi na przeszkodzie żeby teledysk był jedynym filmem jaki otrzymacie.

 

 


 

 


 

 


 

FILM ŚLUBNY
Film ślubny

 

Film zawiera rozbudowane ujęcia z całego dnia ślubu oraz opcjonalnie pleneru. Wszystkie wydarzenia przedstawione są w porządku chronologicznym a jego długość zależy od Waszych oczekiwań oraz tego, od którego momentu będą Wam towarzyszyła. Każdy film realizowany jest przez jednego lub dwóch operatorów, zależnie od Waszego życzenia.
Tworząc film z Waszego ślubu stawiam przede wszystkim na naturalność oraz pokazanie Waszej romantycznej historii i emocji, jakie towarzyszą Wam tego dnia. Najważniejsze chwile, najciekawsze momenty i niepowtarzalne wydarzenia, to wszystko zostanie ujęte w Waszym filmie.
Poniżej możecie zobaczyć wybrane fragmenty niektórych filmów ślubnych.

 

 


 

 Jeżeli jesteście zainteresowani filmem ślubnym, zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą klikając baner poniżej, lub przechodząc do zakładki “oferta” u góry strony. W razie pytań lub wątpliwości śmiało SKONTAKTUJCIE SIĘ ZE MNĄ