ALBUMY

Kto z nas nie lubi oglądać zdjęć? Niestety w dobie zdjęć cyfrowych, których tysiące  trzymamy na komputerze lub telefonie, rzadko kiedy do nich zaglądamy. Dlatego dobrym rozwiązaniem są albumy ze zdjęciami, które będą wspaniałą pamiątką na długie lata!

Często młoda para zastanawia się czy potrzebny jest im album. Mam na to zawsze jedną odpowiedź. TAK! Świetnie, jeżeli przed podpisywaniem umowy mamy możliwość spotkać się na krótką rozmowę. Wtedy zawsze pokazuje jak takie albumy wyglądają, opowiadam chwilę o nich i zazwyczaj to rozwiewa wszystkie wątpliwości. Ale albumy to nie tylko dodatek do reportażu ślubnego. Okazji do zamówienia albumu jest całe mnóstwo: wykonana sesja zdjęciowa, narodziny dziecka, chrzest, dzień babci i dziadka, dzień matki, dzień ojca. Album świetnie sprawdzi się także jako prezent dla najbliższych. A poza tym, czy musi być okazja? Równie dobrze album można wydrukować z wakacji czy po prostu z minionego roku.

A co, jeżeli jednak nie ma możliwości spotkania się i zobaczenia na żywo takiego albumu? Po to właśnie jest ta strona. Zapoznajcie się z ofertą albumów, zobaczcie zdjęcia poniżej, a jeżeli wahacie się czy chcecie album czy wystarczą Wam tylko pliki cyfrowe przeczytajcie kilka podstawowych argumentów, które przekonają Was do wyboru albumów.

Oferta fotoalbumów:

FOTOALBUMY
10x10cm – 230 zł
15x15cm – 290 zł
20x20cm – 360 zł
30x30cm – 500 zł
ZESTAWY FOTOALBUMÓW
20x20cm 3 szt. – 900 zł
30x30cm 1 szt. + 20x20cm 2 szt.  – 1000 zł
 

Każdy album w podstawowej wersji ma 10 twardych kart (czyli 20 stron) oraz grawer tekstowy na okładce. Jest oczywiście możliwość zwiększenia liczby stron oraz personalizacji okładki. Natomiast to ile zdjęć trafi do albumu, zależy od jego rozmiaru, liczby stron oraz projektu, który wspólnie przygotujemy (zaprojektowany przez mnie album możecie dowolnie modyfikować). Sami możecie też zadecydować o kolorze i materiale okładki.


OPCJE DODATKOWE
Wygrawerowana grafika na okładce: +30 zł
Złocenie zamiast graweru: +30 zł
Dodatkowa karta (2 strony): od 10 do 40 zł w zależności od rozmiaru
 

Albumy zamawiam dla Was w firmie Crystal Albums. Wykonują oni albumy najwyższej jakości, dostępne tylko i wyłącznie dla profesjonalnych fotografów.

 


DLACZEGO WARTO MIEĆ SWÓJ WŁASNY ALBUM?
1. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość
Albumy, które mam w ofercie to nie są zwykłe albumy. To Albumy przez duże “A”! Pięknie wykonane, trwałe, z grubymi stronami. Nic nie odchodzi, nic się nie odkleja ani nie zagina. Kolory są pięknie odwzorowane, a oprawa ze skóry, płótna, zamszu lub weluru (aż chce się ją miziać!) podkreśla elegancję i wyjątkowość takiego albumu.
Kojarzycie tanie fotoksiażki z sieciówek, gdzie kolory okazują się zupełnie inne niż na zdjęciach na komputerze, a żeby zobaczyć zdjęcia przy łączeniu stron trzeba taki album na siłę rozchylać? Daję Wam 100% gwarancji, że w oferowanych przeze mnie albumach te problemy nie wystąpią!

2. Album można dotknąć
Powszechnie wiadomo, że to co możemy dotknąć ma dla nas większą wartość niż to, co możemy tylko zobaczyć. Ze zdjęciami jest tak samo. Przeglądając album z pewnością wspomnienia i emocje z tamtych wrócą do Was ze zdwojoną mocą!

3. Albumy oglądasz częściej
W dobie zdjęć cyfrowych, gdy trzymamy na dyskach setki, a często i tysiące zdjęć z każdej możliwej okazji coraz rzadziej do nich wracamy. A szkoda! Chętniej i częściej zaglądniecie do albumu, w którym jest około 30-40 wybranych zdjęć niż do folderu z kilkuset zdjęciami.

4. Pamiątka na lata
Wracając jeszcze do zdjęć trzymanych na komputerze. Często z biegiem czasu pliki cyfrowe się gdzieś zawieruszają. Po latach nie pamiętamy gdzie są dane zdjęcia (może na tym komputerze, który już wylądował w piwnicy albo co gorsza na śmietniku?), często znajdujemy je przypadkiem i za chwile znowu o nich zapominamy. Nie mówiąc już o tym, że dyski w komputerach psują się w najmniej oczekiwanych momentach.
Album na półce nie zniknie Wam przez przypadek, a za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat po prostu go otwieracie i oglądacie.

5. Prezent
Elegancki album może być doskonałym prezentem na wiele okazji! Dodatkowe albumy ślubne świetnie sprawdzą się na prezent dla rodziców. Gwarantuje Wam, że taki album będzie miał dużo większa wartość niż zdjęcia pokazywane na ekranie laptopa. Z kolei albumy z wyselekcjonowanymi zdjęciami z dnia codziennego świetnie sprawdzą się jako prezent dla dziadków albo mamy lub taty z okazji ich święta.

Mam nadzieję, że ułatwiłem Wam nieco ten wybór. Zobaczcie jeszcze kilka zdjęć, choć zdjęcia nigdy w pełni nie pokażą albumów. Jeżeli tylko macie taką możliwość gorąco zachęcam do spotkania i zobaczenia takich albumów na żywo.

Zastanawiasz się co trzeba zrobić aby zamówić album?
To bardzo proste!
Skontaktuj się ze mną, opisz swoje oczekiwania a ja zajmę się już całą resztą 😉
Total: