OFERTA POZOSTAŁE ZDJĘCIA

Wybierz rodzaj fotografii, który Cię interesuje

Chrzest

Zobacz ofertę reportażu z Chrztu św.

Sesje ciążowe i rodzinne

Zobacz ofertę sesji ciążowych i rodzinnych

Wieczór panieński

Zobacz ofertę zdjęć z wieczoru panieńskiego

Studniówka

Zobacz ofertę reportażu ze studniówki

Sesja dla par

Zobacz ofertę sesji dla par

I Komunia św.

Zobacz ofertę reportażu z I Komunii Św.

CHRZEST

Chcesz zachować te wyjątkowe chwile na profesjonalnych fotografiach? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Efektem wykonanego przeze mnie fotoreportażu będą zdjęcia z obrzędu Chrztu św. wykonane podczas uroczystości w kościele oraz zdjęcia grupowe wykonane w kościele lub w jego okolicy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby taki podstawowy pakiet rozbudować o zdjęcia z przygotowań do chrztu w domu lub zdjęcia z przyjęcia lub uroczystego obiadu po Mszy św.

Wszystkie zdjęcia, które przekazuję zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia otrzymają Państwo w formie cyfrowej (pliki jpg), na płycie CD zapakowanej w eleganckie pudełko lub też w postaci odbitek fotograficznych, zależnie od wybranego pakietu. Zdjęcia które finalnie przekażę będzie można wybrać spośród wszystkich zdjęć wykonanych podczas uroczystości chrztu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć powyżej liczby zdjęć przewidzianej w pakiecie.

Posiadam legitymację upoważniającą mnie do fotografowania w kościołach, wydaną przez Komisję ds. Liturgii.

Pakiet MAŁY(S)
 • Wykonywanie zdjęć podczas Chrztu św.
 • 15 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
250 zł
Pakiet ŚREDNI(M)
 • Wykonywanie zdjęć podczas Chrztu św.
 • 25 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
350 zł
Pakiet DUŻY(L)
 • Wykonywanie zdjęć podczas Chrztu św. i przygotowań w domu lub przyjęcia po Mszy św. (2,5h)
 • 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
 • odbitki 10×15 cm
550 zł

Dodatki do pakietów:

Wywołanie zdjęć w formacie 10×15 cm (pocztówka): 75 zł
Galeria internetowa ze zdjęciami: 20 zł
Dodatkowa godzina: 75zł/h

SESJA CIĄŻOWA/RODZINNA

Sesja rodzinna to zdjęcia Was, w wąskim gronie rodziców z dziećmi. Podczas sesji rodzinnej staram się pokazać na fotografiach to co najważniejsze, czyli emocje oraz relacje pomiędzy poszczególnymi osobami. Miłość, opiekuńczość, czułość, radość, uśmiech, spojrzenia i wreszcie te niewidzialne na pierwszy rzut oka, wyjątkowe więzi rodzinne. Gwarantuję, że przeglądając te zdjęcia za kilka miesięcy lub lat powrócą do Was same pozytywne wspomnienia.

Z kolei ciąża to piękny i wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety jak i całej rodziny. Warto więc uchwycić ten czas na zdjęciach, które zostaną z Wami na zawsze. Podczas sesji ciążowej skupiam się przede wszystkim na przyszłej mamie, podkreślając jej piękno i wyjątkowość stanu w jakim się znajduje. Warto jednak, aby podczas takiej sesji obecny był także współmałżonek oraz dzieci, jeżeli już je posiadacie. Dla nich także są to niepowtarzalne chwile, będące czasem radości i oczekiwania. Najlepszy okres na zrobienie sesji ciążowej to czas pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży.

Sesję rodzinną/ciążową sugeruję wykonać w plenerze lub u Was w mieszkaniu tak, abyście czuli się swobodnie i pewnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odbyła się ona w miejscu dla Was szczególnym i wyjątkowym. Możecie również zdać się na mnie, wtedy ja wybiorę miejsce odpowiednie na taką sesję. Mam świadomość, że taka sesja może być dla Was nieco stresująca. Dlatego szczególny nacisk kładę na luźną i bezstresową atmosferę podczas naszej współpracy. Chcę, aby efektem każdej sesji, oprócz udanych ujęć, było także wspomnienie mile spędzonego czasu. Przed sesją podpowiem jak należy się ubrać i przygotować, aby uzyskać jak najlepsze zdjęcia. Po zakończeniu sesji to Wy zadecydujecie, które z ujęć chcecie otrzymać, dzięki czemu macie pewność, że dostaniecie te zdjęcia, które Wam najbardziej odpowiadają.

W przypadku chęci podarowania sesji zdjęciowej na prezent istnieje możliwość zakupu vouchera prezentowego.

Pakiet MAŁY(S)
 • Czas trwania sesji: ok. 40 minut
 • 8 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
250 zł
Pakiet ŚREDNI(M)
 • Czas trwania sesji: ok. 60 minut
 • 12 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
350 zł
Pakiet DUŻY(L)
 • Czas trwania sesji: ok. 90 minut
 • 22 zdjęcia poddane autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
 • odbitki 10×15 cm
 • wybrane zdjęcie wydrukowane w formacie A4
500 zł

Dodatki do pakietów:

Wywołanie zdjęć w formacie 10×15 cm (pocztówka): 75 zł

WIECZÓR PANIEŃSKI

Chcesz, aby wieczór panieński był wyjątkowy i pozostał niezapomniany? Zapraszam do skorzystania z usług profesjonalnego fotografa. W ramach zdjęć na wieczorze panieńskim mogę udokumentować przebieg imprezy wykonując zdjęcia reportażowe z zabaw i zaplanowanych atrakcji, lub też wykonać sesję zdjęciową, która sama w sobie będzie wspaniałą atrakcją i prezentem dla przyszłej Panny Młodej. Podczas takiej sesji wykonam zdjęcia grupowe oraz indywidualne uchwycając wszystkie chwile radości i szaleństwa. Sesja może odbyć się w dowolnym, zaplanowanym przez Was miejscu, lub też w profesjonalnym studiu fotograficznym.|

Sesję wykonuję głównie na terenie Krakowa i okolic, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abym dojechał w inne miejsce. Ze względu na różnorodność pomysłów na wieczór panieński, wycenę takiego zlecenia dokonam po poznaniu szczegółów.

Cena: od 200 zł

STUDNIÓWKA

Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną balu studniówkowego. Na zaprezentowaną przeze mnie ofertę składa się wykonanie zdjęć reportażowych z przebiegu całego wydarzenia w tym: zdjęć podczas zabawy, zdjęć przy stołach, zdjęć klasowych, zdjęć w parach oraz zdjęć w grupach, według upodobań uczestników balu.

Istnieje także możliwość zorganizowania fotościanki z zabawnymi gadżetami.

Pakiet podstawowy

● Udokumentowanie przebiegu całej zabawy od pół godziny przed rozpoczęciem do godziny 00:00

● min. 400 zdjęć poddanych obróbce

Galeria zdjęć na stronie internetowej (dostępna minimum 6 miesięcy)

● Każdy uczeń otrzymuję płytę DVD ze zdjęciami w okolicznościowym opakowaniu

Cena uzależniona jest od liczby uczniów szkoły, biorących udział w balu. Osoba towarzysząca spoza szkoły nie jest wliczana do całkowitej ceny zlecenia.

do 25 uczniów cena ustalana indywidualnie
25 – 50 uczniów 50 zł / uczeń szkoły
51 – 75 uczniów 45 zł / uczeń szkoły
76 – 100 uczniów 41 zł / uczeń szkoły
101 – 125 uczniów 37 zł / uczeń szkoły
powyżej 125 uczniów 34 zł / uczeń szkoły

Pakiet rozszerzony

● Udokumentowanie przebiegu całej zabawy od godziny przed rozpoczęciem do godziny 01:00

● min. 550 zdjęć poddanych obróbce

Wydrukowane zdjęcie klasowe w formacie 15×23 cm

Galeria zdjęć na stronie internetowej (dostępna minimum 6 miesięcy)

● Każdy uczeń otrzymuję płytę DVD ze zdjęciami w okolicznościowym opakowaniu

Cena uzależniona jest od liczby uczniów szkoły, biorących udział w balu. Osoba towarzysząca spoza szkoły nie jest wliczana do całkowitej ceny zlecenia.

do 25 uczniów cena ustalana indywidualnie
25 – 50 uczniów 55 zł / uczeń szkoły
51 – 75 uczniów 49 zł / uczeń szkoły
76 – 100 uczniów 45 zł / uczeń szkoły
101 – 125 uczniów 41 zł / uczeń szkoły
powyżej 125 uczniów 38 zł / uczeń szkoły

FOTOŚCIANKA

Oprócz wykonywania tradycyjnych zdjęć w parach i grupach, proponuję dodatkowo opcję fotościanki. Jest to świetna zabawa, która urozmaici bal studniówkowy, a pamiątką po niej będą zabawne zdjęcia.

● Fotościanka wykonywana jest na szerokim tle fotograficznym, a do dyspozycji uczestników balu są zabawne gadżety (maski, peruki, kapelusze, tabliczki).
● Wszystkie zdjęcia z fotościanki przekazywane są w formie cyfrowej na płycie DVD.
● Fotościanka rozpoczyna się po zakończeniu poloneza i trwa przez 2-4 godziny zależnie od liczby uczestników.

dopłata do fotościanki: 600 zł

DODATKOWO

● Wychowawca każdej klasy otrzymuje płytę DVD ze zdjęciami GRATIS
● Szkoła otrzymuje 5 dodatkowych płyt ze zdjęciami GRATIS
● W przypadku chęci otrzymania płyty DVD przez osobę towarzyszącą spoza szkoły obowiązuje cena 15 zł.

OPCJA BEZ PŁYTY DVD

W celu obniżenia kosztów istnieje możliwość modyfikacji pakietu tak, aby zdjęcia nie były oddawane na płycie DVD. W takim przypadku zdjęcia zostaną przekazane w formie cyfrowej jako link, z którego będzie można pobrać zdjęcia przez 3 miesiące od dnia przekazania zdjęć. Zniżka z tego tytułu prezentuje się następująco:

do 100 uczniów – 5 zł
powyżej 100 uczniów – 4 zł

SESJA DLA PAR

Często pierwszym i ostatnim razem, kiedy para decyduje się na wspólne zdjęcia, jest moment ślubu i wykonywana wtedy sesja narzeczeńska lub sesja plenerowa. A przecież nie trzeba tak wyjątkowego wydarzenia, by zdecydować się na wspólną sesję. Okazją do wspólnych zdjęć może być Wasza rocznica, wyjątkowa chwila w waszym związku lub po prostu chęć sprawienia sobie prezentu i pamiątki w postaci zdjęć.

Podczas sesji dla par staram się pokazać na fotografiach to co najważniejsze, czyli Waszą miłość oraz relację jaka jest między Wami, pełną czułości, radości i uśmiechów. Gwarantuję, że przeglądając te zdjęcia za kilka miesięcy lub lat powrócą do Was same pozytywne wspomnienia. Jeżeli macie wątpliwości i nieco się krępujecie zapewniam Was, że nie ma czym! Dzięki mojemu doświadczeniu sprawię, że poczujecie się przed obiektywem swobodnie, a efektem sesji, oprócz udanych ujęć, będzie także wspomnienie mile spędzonego czasu. Przed sesją wspólnie ustalimy miejsce sesji. Może to być zarówno plener, Wasze mieszkanie, wynajęty apartament lub profesjonalne studio fotograficzne. Podpowiem Wam także jak należy się ubrać i przygotować, aby uzyskać jak najlepsze zdjęcia. Po zakończeniu sesji to Wy zadecydujecie, które z ujęć chcecie otrzymać, dzięki czemu macie pewność, że dostaniecie te zdjęcia, które Wam najbardziej odpowiadają.

W przypadku chęci podarowania sesji na prezent istnieje możliwość zakupu vouchera prezentowego.

Pakiet MAŁY(S)
 • Czas trwania sesji: ok. 45 minut
 • 10 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
250 zł
Pakiet ŚREDNI(M)
 • Czas trwania sesji: ok. 60 minut
 • 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
350 zł
Pakiet DUŻY(L)
 • Czas trwania sesji: ok. 90 minut
 • 30 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
 • pliki w postaci cyfrowej (jpg)
 • odbitki 10×15 cm
 • wybrane zdjęcie wydrukowane w formacie A4
500 zł

KOMUNIA ŚW. - oferta grupowa

Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną uroczystości komunii św. Fotoreportaż pierwszokomunijny obejmuje wykonywanie zdjęć podczas Mszy Św., bezpośrednio po Mszy Św. przed kościołem oraz podczas wieczornego nabożeństwa, jeżeli w danej parafii takie się odbywa. Wszystkie zdjęcia, które Państwu przekażę, zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Wykonując zdjęcia podczas I Komunii Św. uwieczniam na fotografiach wszystkie dzieci skupiając się jednak na każdym z osobna. Gwarantuje to uwiecznienie każdego z dzieci na co najmniej kilku fotografiach.

Wariant I

Rodzice otrzymują 10 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej (do pobrania), oraz w formie wydrukowanych odbitek. 4 zdjęcia drukowane są w formacie 15×23 cm (zdjęcie klasowe, zdjęcie z przyjmowania komunii, zdjęcie indywidualne z rodzicami, zdjęcie indywidualne z księdzem),  pozostałe 6 zdjęć jest wybierane z całego materiału i drukowane w formacie 10×15 cm, 13×18 cm, lub 15×23 cm. Zdjęcia przekazywane są w okolicznościowym opakowaniu o rozmiarze 15×23 cm.

Istnieje możliwość domówienia większej liczby zdjęć  w cenie 5 zł za każde następne ujecie (w formie cyfrowej i papierowej). Dostępne formaty  wydruków to: 10x15cm, 13x18cm i 15x23cm.

Cena: 52 zł  od dziecka (+ 5 zł za każde dodatkowo zamówione zdjęcie)

Wariant II

Rodzice otrzymują cały materiał po obróbce w formie cyfrowej na płycie DVD w okolicznościowym opakowaniu, oraz 4 wydrukowane zdjęcia w formacie 15×23 cm (zdjęcie klasowe, zdjęcie z przyjmowania komunii, zdjęcie indywidualne z rodzicami, zdjęcie indywidualne z księdzem). Zdjęcia przekazywane są w albumie harmonijkowym o rozmiarze 15×23 cm.

Istnieje możliwość domówienia większej liczby wydrukowanych odbitek w cenie 4 zł za dodatkową odbitkę formatu 10×15 cm, lub 5 zł a dodatkową odbitkę formatu 13x18cm lub 15x23cm.

Cena: 65 zł  od dziecka (+ 4 lub 5 zł za każdą dodatkowo zamówioną odbitkę)

Fotododatki:

Tablo – rozkładane, rozmiar 30 x 20 cm, zawiera 3-4 wybrane zdjęcia – 50 zł

Mini fotoalbum – 10 stron, rozmiar 20 x 20 cm – 120 zł

Foto obraz – wydruk na lekkiej piance z uchwytem do zawieszenia –  40 zł za rozmiar 20 x 30 cm / 50 zł za rozmiar 30 x 40 cm

Dodatkowe informacje:

– W każdym wariancie opłata podstawowa (razy liczba dzieci) płatna jest do dnia  Komunii Św. Koszty dodatkowych ujęć oraz fotododatków rozliczane są w dniu odbioru zdjęć.

– Wykonywanie zdjęć indywidualnych z księdzem możliwe jest po uzyskaniu zgody księdza.

– Posiadam legitymację upoważniającą mnie do fotografowania w kościołach, wydaną przez Komisję ds. Liturgii.

Total: