FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Ślub to bez wątpienia jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Wybór fotografa, który uwieczni ten wspaniały dzień na zdjęciach jest więc decyzją bardzo ważną a często także i trudną. Mam tego świadomość. Dlatego pozwólcie, że spróbuję Wam tą decyzję ułatwić.

Zapraszam Was do zanurzenia się w moim wyjątkowym świecie fotografii ślubnej. Pozwólcie mi się przez niego poprowadzić. Poświęćcie chwilę i zobaczcie jak wygląda reportaż ślubny w moim wykonaniu. Poznajcie mój styl, zobaczcie kadry opowiadające niesamowite historie i poczujcie emocje jakie towarzyszą temu wyjątkowemu dniu. A jeżeli Wam się tutaj spodoba, śmiało, rozglądajcie się i zostańcie tutaj dłużej ❤

ZOBACZ NIESAMOWITE HISTORIE ŚLUBNE:

KASIA I WOJTEK
Niesamowita sesja plenerowa w Opactwie Cystersów w Lubiążu
ANIA I MICHAŁ
Co to było za wesele! - reportaż ślubny w stylu glamour
PAULINA I GRZESIEK
Mój ulubiony Dwór w Tomaszowicach + plener w Mogilanach

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY

Czy nie wspaniale byłoby wyruszyć razem w podobną przygodę? Jeszcze tylko kilka kroków i mogę opowiedzieć także Waszą historię!

Podczas wykonywania reportażu działam dyskretnie, aby nie zwracać na siebie niepotrzebnej uwagi. Uwielbiam wyłapywać momenty i spontaniczne sytuacje. Dla mnie są one sednem dobrego reportażu i sprawiają, że zdjęcia stają się wyjątkowe i niepowtarzalne. Gdy jednak zajdzie taka potrzeba potrafię ustawić grupę ludzi do zdjęcia, rozśmieszyć, a także stworzyć naprawdę szalone zdjęcia.
Wybierając mnie na swojego fotografa ślubnego macie gwarancję, że dam z siebie wszystko, aby odwdzięczyć się za Wasze zaufanie. Otrzymacie 100% mojego zaangażowania, podzielę się z Wami moim uśmiechem, energią, ale także spokojem. Zadbam o to, abyście czuli się przy mnie swobodnie. Chętnie też pomogę i doradzę Wam w różnych kwestiach związanych z dniem ślubu.

DODATKI DO REPORTAŻU ŚLUBNEGO:

SESJA NARZECZEŃSKA
Sesja narzeczeńska
ALBUMY
Albumy
INSTAX / FOTOŚCIANKA
INSTAX / FOTOŚCIANKA

FOTOGRAF ŚLUBNY MAŁOPOLSKA

Na co dzień krążę pomiędzy Wieliczką i Krakowem, ale bardzo chętnie podróżuję w każdy zakątek Polski. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca i poznawać nowych ludzi. Niezależnie od tego gdzie planujecie Wasz ślub i wesele, z przyjemnością tam dojadę 🙂

Spodobały Ci się moje zdjęcia?
ZAPRASZAM DO KONTAKTU ZE MNĄ
A jeżeli kontakt przez internet to za mało, z chęcią umówię się na spotkanie w jednej z krakowskich kawiarni. Będziemy mogli się wtedy jeszcze lepiej poznać, oraz w spokoju porozmawiać o Waszych oczekiwaniach co do mojej pracy.
Total: