CZEŚĆ! JESTEM MATEUSZ

Fotografią zajmuję się od przeszło 10 lat, z czego przez niemal połowę tego czasu skupiam się na fotografii ludzi. Moim głównym zajęciem jest fotografia ślubna. Towarzyszenie Wam podczas tego wyjątkowego dnia sprawia mi ogromną radość i jest dla mnie wyróżnieniem, że zaufaliście mi na tyle, aby powierzyć mi zadanie sfotografowania Waszej miłości. Oprócz fotografii ślubnej wykonuję reportaże z wydarzeń takich jak studniówki, chrzciny, wieczory panieńskie itp. Wykonuję także sesje rodzinne, dziecięce, par oraz zdjęcia portretowe (indywidualne) i sesje kobiece.

Posiadam już spore doświadczenie w fotografii dzięki czemu umiem odnaleźć się w każdych warunkach. Chętnie podzielę się z Wami moim doświadczeniem i wiedzą tak, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej.  Nie uważam się jednak za wszystkowiedzącego dlatego też staram się systematycznie szukać inspiracji i dokształcać się poprzez kursy i warsztaty.

Techniczna poprawność zdjęć jest dla mnie ważna, ale robiąc zdjęcia stawiam przede wszystkim na emocje i opowiedzenie pewnej historii. Właśnie to sprawia, że fotografia zyskuje pewną wielowymiarowość i odrobinę magii, ale przede wszystkim zapada w pamięć. Daje mi to ogromną satysfakcję i napędza mnie do dalszego działania. Sam też niedawno brałem ślub więc doskonale rozumiem jak to jest być “po drugiej stronie obiektywu”

A co poza fotografią? Wieczorami lubię oglądnąć serial, zagrać w grę komputerową lub poczytać dobrą książkę. Ale koniecznie papierową! Muszę czuć ten zapach oraz fakturę papieru przy obracaniu stron. Choć jeszcze kilka lat temu wydawało mi się to niemożliwe, nauczyłem się tańczyć salsę kubańską. Lubię od czasu do czasu wyjść gdzieś potańczyć. No i jeszcze planszówki. Uwielbiam je! Mam ich całkiem sporą kolekcję. A jeżeli mieliście kiedyś okazję być w jednej z krakowskich kawiarni planszówkowych jest duża szansa, że już się tam minęliśmy.

Jakiś czas temu postanowiłem połączyć swoje siły z Kają, żeby móc Wam zaproponować kompleksową obsługę foto-wideo podczas reportażu ślubnego. Klikając TUTAJ   możecie dowiedzieć się nieco więcej o Kai i filmie ślubnym.

Na co dzień stacjonuję na granicy Krakowa i Wieliczki, ale pracuje na terenie całej Polski. Uwielbiam podróże i jeżeli tylko mnie zaprosicie, dojadę w każde miejsce, aby swoimi zdjęciami opowiedzieć i Waszą historię.

Bardzo zależy mi na tym, żebyście czuli się przy mnie jak przy dobrym znajomym, dlatego chętnie spotkam się z Wami na kawie lub herbacie, gdzie w spokoju i bez pośpiechu będziemy mogli porozmawiać o Waszych oczekiwaniach co do zdjęć.

Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu jesteście już pewni że chcecie, abym był Waszym fotografem, napiszcie do mnie wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

Do zobaczenia!
Spodobały Ci się moje zdjęcia?
ZAPRASZAM DO KONTAKTU ZE MNĄ
A jeżeli kontakt przez internet to za mało, z chęcią umówię się na spotkanie w jednej z krakowskich kawiarni. Będziemy mogli się wtedy jeszcze lepiej poznać, oraz w spokoju porozmawiać o Waszych oczekiwaniach co do mojej pracy.

A jeżeli spodobały Wam się moje zdjęcia, zapraszam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych. Pojawiają się tam najnowsze zdjęcia, zdjęcia z backstage sesji i ciekawych miejsc w których mam okazję fotografować, a także relacje z prywatnego życia.

OPINIE KLIENTÓW

Wszystkie opinie pochodzą z serwisu Google. KLIKNIJ TUTAJ, żeby zobaczyć je na moim profilu.

Prev.
Next.
Total: