FILM ŚLUBNY

Dzień ślubu to z pewnością jeden z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu. Wielomiesięczne (a czasem i kilkuletnie) przygotowania, godziny spotkań i dyskusji, przymiarki, ustalenia. Wszystko po to, aby ten jeden dzień był wyjątkowy. Założę się, że po wszystkim będziecie mówić “jak to błyskawicznie minęło”. Dlatego, aby z dnia ślubu nie pozostały Wam tylko wspomnienia, warto oprócz zdjęć zadbać także o profesjonalny film ślubny, do którego będziecie mogli (i chcieli!) wracać w przyszłości.

Aby móc zaoferować Wam pełen pakiet usług fotograficzno-filmowych, współpracuję z kamerzystką Kają. Jeżeli marzycie o filmie, który będzie opowiadał historię Waszej miłości, skupiał się na emocjach i detalach pokazując wszystko to co chcecie zapamiętać z dnia ślubu, dobrze trafiliście! Gwarantujemy, że oglądając film za każdym razem znów poczujecie atmosferę tego wyjątkowego dnia, przypomnicie sobie jak ważny był to dla Was dzień i ile emocji Wam wtedy towarzyszyło.

KAJA

Z wykształcenia antropolog religii, z zawodu operator-montażysta. Zajmowała się aktorstwem i reżyserią. Rozwija się twórczo w dziedzinie filmu, teatru i literatury. Prowadzi dziennik, pisze wiersze i uwielbia grać w planszówki.

Filmowo i teatralnie współpracowała z Langusta na Palmie, Superstar Adidas x SneakerStudio, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Środowiska, Festiwal Kultury Żydowskiej, PatchLab, Paideia Institute, Żydowskie Muzeum Galicja, Teatr Mumerus, Willa Decjusza. Obecnie współdziała z chłopakami z Domu Produkcyjnego Linoskoczek, gdzie tworzy autorskie filmy reklamowe, teledyski, reportaże, krótkometrażowe formy fabularne i dokumentalne. Doświadczenie w dziedzinie filmu oraz zdobyte umiejętności wykorzystuje w branży ślubnej, tworząc piękne filmy i teledyski.

TELEDYSK ŚLUBNY

FILM ŚLUBNY

Total: