Sesja Kobieca Magdy

4 kwietnia 2023

Do Wrocławia wpadam rzadko. Jednak kiedy już tam jestem nie wyobrażam sobie nie zrobić przynajmniej jednej sesji kobiecej! Tak też było niedawno, kiedy przejeżdżając przez stolicę Dolnego Śląska umówiłem się na sesję kobiecą z Magdą.

Sesja kobieca w Fabryka Studio

Miejscem sesji było Fabryka Studio we Wrocławiu. Już od dawna chciałem odwiedzić to miejsce i nareszcie się udało! Uwielbiam taki surowy, industrialny klimat i bardzo ubolewam nad tym, że w Krakowie nie ma tego typu miejsc na sesję zdjęciową.

Sesja sensualna w bieliźnie

Magda przygotowała na sesję kobiecą dwie stylizacje. Pierwsza z nich to klasyczna, czarna bielizna. Jednak, żeby nie było zbyt nudno dorzuciliśmy jeszcze marynarkę i czarne, ciężkie buty. Dzięki temu udało nam się uzyskać zdjęcia z jednej strony delikatne, a z drugiej mocniejsze i z pazurem. Uwielbiam takie połączenia! Dodanie marynarki do bielizny to także świetny patent dla kobiet, które wstydzą się pozować w samej bieliźnie. Dzięki temu mogą zakryć nieco więcej ciała, a zdjęcia wciąż mają delikatny, sensualny charakter.

Druga stylizacja to jasne dżinsy i biały sweter/top – czyli zupełnie przeciwieństwo kolorystyczne w porównaniu do pierwszego zestawu ubrań 😉 

SEsja buduarowa

Już przed sesją spodziewałem się, że jej efekty będą świetne. I nie zawiodłem się! Jedno z tych zdjęć doczekało się nawet publikacji w Lybell Magazine! Jeszcze tylko kilka oznaczeń i zapraszam Was do oglądania rezultatów tej sesji!

Pozowała: Magdalena Bednarczyk

MUA: Dominika Szymik-Ławeczko

Włosy: Moje czesanie

Studio: Fabryka Studio

Fotograf: Ja 😉

    Leave a comment

Total: