3, 2, 1… Startujemy z blogiem

1 maja 2022

Nadszedł w końcu ten dzień, w którym startuje blog! Długo się do tego zbierałem, ale w końcu plany i nieśmiałe zapowiedzi stały się faktem.

Pewnie minie kilka ładnych chwil, zanim cała forma tego miejsca nabierze ostatecznych kształtów. W końcu nigdy jeszcze nie prowadziłem żadnego bloga 😉 Doszedłem jednak do momentu, w którym chciałbym dać Wam coś więcej, niż tylko zdjęcia do oglądania.

O czym będzie ten blog?

Na blogu będzie pojawiać się kilka rodzajów treści.

  • Pierwszym z nich będą reportaże ślubne i sesje zdjęciowe wraz z opisami. Galeria jest dobrą formą do pokazania zdjęć, ale… Czasami aż się prosi dodać do tego kilka zdań (czasem nawet nieco więcej, gdy podczas wykonywania zdjęć dużo się dzieje ;)). Momenty reportażu, które zapadły mi najbardziej w pamięć, ciekawe wydarzenia i historie, zabawne sytuacje podczas zdjęć. Na to wszystko będzie tutaj miejsce!
  • Drugim rodzajem wpisów będą poradniki skierowane do narzeczonych. Podczas planowania ślubu pojawia się mnóstwo pytań i problemów, na których odpowiedzi szukamy w Internecie. Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa ślubnego? Czy sesja narzeczeńska jest nam potrzebna? Najlepsze miejsca na plener ślubny. To i wiele innych tematów będą tutaj sukcesywnie przeze mnie poruszane. Oczywiście, skupię się na tych dotyczących fotografii i filmowania, ale nie raz zahaczę także o inne dziedziny. W końcu byłem już na dziesiątkach ślubów i wesel, a nie tak dawno organizowałem swoje własne 😉
  • Pojawią się tutaj także wpisy skierowane do każdego, kto chce mieć wykonaną sesję zdjęciową. Od takich opisujących i porównujących różne rodzaje sesji zdjęciowych, przez wpisy pomagające jak najlepiej przygotować się do sesji zdjęciowej, aż po poradni typu jak pozować podczas sesji. Mam głowę pełną pomysłów na tematy, które mogą Was zainteresować!
  • W niedalekiej przyszłości zamierzam także zacząć dzielić się z Wami moją wiedzą fotograficzną. Zdobywam ją sukcesywnie już od wielu lat i myślę, że to już odpowiednia pora 🙂 Tak więc już niedługo zaczną się tutaj pojawiać posty skierowane do pasjonatów fotografii, niezależnie od posiadanego doświadczenia. Chcę Wam przekazywać wiedzę fotograficzną sposób prosty i przystępny dla każdego tak, aby zdjęcia które robicie były coraz lepsze!
  • Oprócz przekazywania Wam wiedzy stricte fotograficznej będę chciał też dzielić się moim doświadczeniem. Jak organizować sesje zdjęciowe? Gdzie szukać osób do zdjęć? Na co zwracać uwagę podczas sesji? Jak pracować z modelką? Te i wiele innych tematów będą się pojawiać na tym blogu. Będę się starał także, oprócz przedstawiania tego z perspektywy fotografa, poruszyć niektóre tematy z perspektywy modelek, z którymi często mam okazję współpracować.

I dla kogo?

Jeżeli trafiłeś na bloga przez moją stronę jest bardzo duża szansa, że treści na tym blogu okażą się dla Ciebie interesujące. Nie ważne czy jesteś fotografem, robisz zdjęcia amatorsko, czy może szukasz fotografa. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Liczę też na to, że będziecie dzielić się ze mną wszystkimi uwagami i pomysłami jakie macie, aby ten blog był jak najbardziej przyjazny dla Was.

To co, widzimy się już niedługo w pierwszych wpisach? 🙂

    Leave a comment

Total: