Jesienna sesja narzeczeńska na AGH

18 maja 2022

Od samego początku miałem przeczucie, że reportaż ze ślubu Kamili i Kuby będzie jednym z moich ulubionych w 2021 roku. Czy faktycznie tak było? To zdradzę Wam innym razem. Natomiast dzisiaj opowiem Wam o ich sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Już samo miejsce na sesję było wyjątkowe. To właśnie w czasie studiów na Akademii Górniczo Hutniczej Kamila i Kuba najpierw się poznali, a później zakochali się w sobie! Nie mogło być więc lepszego miejsca na sesję narzeczeńską, niż Kampus AGH. Szczególnie, że miejsce to jest bardzo fotogeniczne i aż się prosi by robić tutaj zdjęcia. Ale historia poznania się na AGH to nie jedyny ciekawy smaczek, jaki przemyciliśmy na zdjęciach.

Sesja narzeczeńska jest właśnie takim czasem, gdzie na spokojnie możemy wpleść w zdjęcia różne nawiązania do wspólnych chwil, pierwszych randek czy ulubionych miejsc. Kubek z kawą pojawił się na sesji nieprzypadkowo. To właśnie w tej kawiarni miała miejsce ich pierwsza randka. Zobaczcie też na skarpetki Kamili i Kuby. Jeżyk i  mops – to właśnie tak się  do siebie pieszczotliwie zwracają. Wtulanie się w kurtkę Kuby też ma swoją długą historię i było nie raz praktykowane przez Kamilę.

Jesienna sesja narzeczeńska

Mimo, że sesję wykonywaliśmy już w listopadzie, pogoda nam dopisała. Piękna, polska jesień zafundowała nam złocisto-brązowe kolory a majestatyczne budynki AGH robiły za piękne tło na zdjęciach. To co, jesteście ciekawi efektów? Zapraszam Was do oglądania zdjęć z tej wyjątkowej sesji narzeczeńskiej 🙂

 

    Leave a comment

Total: